×
×

Szukaj w serwisie

Koronawirus: procedury wprowadzone na czas epidemii

5 kwi 2020

Drodzy Pacjenci,

Nasza klinika jest czynna pomimo panującej epidemii koronawirusa. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wdrożyliśmy szereg dodatkowych środków bezpieczeństwa jak: jednorazowe kombinezony, maski o odpowiednim stopniu filtracji, litry preparatów dezynfekcyjnych, wietrzenie i dezynfekcja powietrza po każdym pacjencie.

Wychodząc naprzeciw konieczności zapewnienia opieki stomatologicznej w tym trudnym również finansowo czasie postanowiliśmy nie pobierać dodatkowej opłaty za jednorazowe środki ochronne.

Informacje niezbędne przed ewentualną wizytą:

Gabinet czynny jest w godzinach 9-17
Podczas rozmowy telefonicznej zostanie z Państwem przeprowadzony wywiad epidemiologiczny dotyczący informacji czy w ostatnim czasie wystąpiły u Państwa objawy grypopochodne; czy mieli Państwo kontakt z osobą zarażoną wirusem bądź osobą poddaną kwarantannie.
Na wizytę prosimy zgłaszać się o wyznaczonej godzinie - nie wcześniej, aby zminimalizować Państwa kontakt z innym pacjentem.
Na wizytę prosimy zgłaszać się bez osób towarzyszących, a dzieciom może towarzyszyć tylko jeden opiekun.
Po wejściu do kliniki prosimy o dezynfekcję rąk.
Przed wizytą zostaną Państwo poddani pomiarowi temperatury ciała oraz niezbędne będzie wypełnienie ankiety epidemiologicznej.
Pacjenci, którzy mają objawy grypopochodne lub są poddani kwarantannie, z przyczyn bezpieczeństwa nie zostaną przyjęci na wizytę.
Prosimy o płatność bezgotówkową.

Nie zostawimy Państwa w potrzebie w tym ciężkim okresie.

Pozdrawiamy
Zespól DentalTeam
#stayhome

Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje