×
×

Szukaj w serwisie

Oferta Dental Team Józefów

Implantologia

W gabinecie Dental Team Józefów dla naszych Pacjentów wykonujemy profesjonalne i kompleksowe zabiegi implantologiczne. Zapewniamy pełen komfort i bezbolesność. Dbamy o jak najkorzystniejsze dla Pacjenta koszty leczenia, dopasowując plan optymalnie do konkretnego przypadku. Leczenie może zakończyć się nawet po 2-3 wizytach. Z naszych usług z zadowoleniem korzystają klienci z Józefowa, Warszawy i nie tylko!

Implanty

Dbanie o zęby stałe jest bardzo ważne — mamy ich tylko jeden komplet. Z tego powodu profilaktyka w stomatologii pełni niezwykle istotną funkcję, bo dzięki niej uzębienie może być utrzymywane przez lata w bardzo dobrym stanie. Niestety czasem może dojść do zaniedbań i rozwoju chorób, które spowodują wypadnięcie zęba lub uszkodzenie go w takim stopniu, że ekstrakcja będzie nieunikniona. Co należy zrobić w takiej sytuacji?

Pacjenci, którzy z różnych powodów (choroba, uszkodzenie mechaniczne, ekstrakcja) utracili jednego, kilka lub wszystkie zęby, powinni dowiedzieć się, czym są implanty zębowe. Implanty to obecnie najlepsza forma uzupełnienia brakującego zęba — dzięki nim udaje się przywrócić pierwotną funkcjonalność zgryzu niemal w stu procentach. 

 

Implant zębowy pod względem funkcjonalności stanowi zastępstwo dla naturalnego korzenia zęba. Pod względem kształtu przypomina on śrubkę — a jej miejscem docelowym jest uprzednio przygotowany zębodół Pacjenta. Przed wszczepieniem implantu zębodół musi być dokładnie oczyszczony.

Zastosowanie implantu pozwala na odbudowę ubytków w uzębieniu w stopniu zbliżonym do naturalnego — dzięki wszczepom siły żucia są przenoszone na kość, co sprawia, że w codziennym użytkowaniu różnica między naturalnym zębem a implantem praktycznie nie występuje. Na implancie można zamocować koronę (w przypadku pojedynczych braków) lub ustabilizować protezę.

Długotrwały ubytek zębowy powoduje zanikanie kości szczęki, co czasowo uniemożliwia wszczepienie implantu. W sytuacji, gdy u Pacjenta zostanie zdiagnozowana niewystarczająca ilość kości wyrostka zębodołowego, konieczne będzie podjęcie zabiegu augmentacji kości. Augmentacja kości przeprowadzana jest z wykorzystaniem syntetycznego materiału kościozastępczego lub kości pobranej od Pacjenta lub przetworzonej kości odzwierzęcej. Zabieg augmentacji kości to szansa dla osób, które chciałyby wszczepić implant, jednak zwlekały z tym przez długi czas.

Korona na implancie

Korona na implancie to najpowszechniejsze rozwiązanie stosowane w implantologii. Ten rodzaj uzupełnienia ubytku zębowego wykorzystuje implant, a także koronę protetyczną (najczęściej pełnoceramiczną), która zastępuje naturalną. Pod względem funkcjonalności i estetyki takie rozwiązanie jest doskonałe — niemalże nie do odróżnienia od naturalnego zęba. Koronę na implancie rekomendujemy Pacjentom, którzy zmagają się z pojedynczymi ubytkami w uzębieniu.

Ile kosztują implanty zębowe?

Implant zębowy to bardzo dobre, ale jednocześnie jedno z droższych rozwiązań stosowanych w zakresie rekonstrukcji pierwotnych warunków zgryzowych. W klinice dentystycznej DentalTeam wykorzystujemy systemy Thommen Medical (koszt — 3000 zł). Zaletą implantów jest ich wytrzymałość — jeden implant może być używany przez wiele lat, nawet do końca życia.

 

Koszt korony na implancie rozpoczyna się od 2500 złotych. W sytuacji, gdy leczenie implantologiczne będzie wymagało rozszerzenia o uzupełnienie ubytków w kości wyrostka zębodołowego, całkowity koszt leczenia może wzrosnąć o 3000 złotych i więcej. Koszt konsultacji implantologicznej to 150 złotych — stanowi ona punkt wyjściowy do dalszych działań związanych z planowaniem procesu leczenia i doborem optymalnego rozwiązania.

Cennik usług:

Konsultacja
200 zł
Wszczepienie implantu Thommen Medical/Osstem
3500 zł
Korona cyrkonowa na implancie
3500 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej
2000 - 4000 zł
Sterowana regeneracja kości
indywidualnie
Szablon 3D do nawigowanej implantacji
1000 zł
Zabieg all-on-4 część chirurgiczna wraz z mostem natychmiastowym
od 28000 zł
Most ostateczny w metodzie all-on-4
14000 zł
Proteza overdenture na implantach
13000 - 25000 zł
 

W DentalTeam Kaźmierczak|Oleksy stosujemy najwyższej jakości implanty szwajcarskiej firmy Thommen Medical. 

W razie pytań odnośnie leczenia implantologicznego zapraszamy Państwa na konsultację.

Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje