×
×

Szukaj w serwisie

Oferta Dental Team Józefów

Ortodoncja

W naszym gabinecie kompleksowo leczymy wady zgryzu, skupiając się na funkcjonalności narządu żucia oraz harmonii całej twarzy, a nie jedynie na wyglądzie zębów. Leczenie ortodontyczne zaczynamy od odpowiedniego przygotowania stawów i mięśni Pacjenta. Oferujemy szeroką gamę aparatów stałych i ruchomych.

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, który skupia się na diagnozowaniu i leczeniu wad zgryzu. Najważniejszym i najskuteczniejszym narzędziem do korekty wad zgryzu są aparaty ortodontyczne. Naszym Pacjentom oferujemy liczne rodzaje aparatów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać takie rozwiązanie, które zagwarantuje najlepszy efekt.

Pacjenci kliniki dentystycznej DentalTeam mają różne potrzeby — w tym związane z ceną, skutecznością, wygodą i estetyką danego rozwiązania ortodontycznego — a dzięki naszej szerokiej ofercie jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć! Pracujemy wyłącznie na najlepszych systemach i materiałach. Oferujemy zarówno leczenie aparatami zdejmowanymi jak i aparatem stałym Straight Wire: zamkami konwencjonalnymi, estetycznymi (szafirowymi) oraz samoligaturującymi (System Damon, System Pitts21).

 

 

Wady zgryzu wpływają negatywnie nie tylko na estetykę uśmiechu, ale także na ogólny komfort funkcjonowania. Ich obecność może być powodem rozwoju wad wymowy, chorób przyzębia oraz próchnicy (wynika to z utrudnionej higieny jamy ustnej) . Nowoczesne i sprawdzone metody leczenia, które wykorzystujemy w klinice dentystycznej DentalTeam, gwarantują zadowalający efekt — niezależnie od wieku Pacjenta.

Aparat stały metalowy

Aparat stały metalowy to najpopularniejsze rozwiązanie, które gwarantuje wysoką skuteczność i dobrą cenę. Składa się on z zamków, które są naklejane osobno na każdy z zębów, a także z łuku, który łączy zamki. Działanie stałego aparatu ortodontycznego polega na wywieraniu nacisku na zęby, co powoduje ich stopniowe przesuwanie. leczenie ortodontyczne najczęściej trwa około dwóch lat i więcej — w zależności od stopnia trudności wady i współpracy Pacjenta.

Warto zdecydować się na stały aparat metalowy, gdy priorytetem jest cena i efekt. Ze względu na to, że jest to jeden z najtańszych aparatów stałych, całkowita cena leczenia ortodontycznego jest przystępna i bardzo atrakcyjna dla naszych Pacjentów.

Aparat stały samoligaturujący

Aparat stały samoligaturujący umożliwia uzyskanie równie spektakularnego efektu, co inne rozwiązania w zakresie ortodoncji, jednak różni się on od nich sposobem działania. Zastosowanie tego aparatu wyklucza konieczność stosowania ligatur na zamkach — to zmniejsza częstotliwość wizyt kontrolnych, wpływa pozytywnie na estetykę rozwiązania ortodontycznego i ułatwia higienę jamy ustnej.

Ligatury to elastyczne gumki, które wykorzystuje się celem ustabilizowania łuku znajdującego się w zamkach. W przypadku tradycyjnych aparatów stałych ich zastosowanie jest konieczne — w przeciwnym razie łuk mógłby się ruszać, a w konsekwencji wypaść, co wpłynęłoby negatywnie na ostateczny efekt leczenia i czas jego trwania. Ligatury należy wymieniać co miesiąc-półtora. W aparatach samoligaturujących wykorzystano system wbudowanych klapek, który zastępuje ligatury.

W klinice dentystycznej DentalTeam stosujemy aparaty samoligaturujące Damon oraz Pitts21 — rekomendowane młodzieży i osobom dorosłym. Aparat samoligaturujący, podobnie jak konwencjonalny aparat stały, może być metalowy lub estetyczny.

Aparat stały estetyczny

 

Aparat stały estetyczny cechuje się małą widocznością na zębach. Zadowalający efekt estetyczny udaje się uzyskać dzięki wykorzystaniu szafiru w produkcji takiego aparatu. Aparat estetyczny jest równie skuteczny co stały aparat metalowy, jednak ma sporą zaletę — jest prawie niewidoczny! Kryształowe zamki aparatu estetycznego poprawiają estetykę całego rozwiązania, jednocześnie są one całkowicie odporne na zmianę koloru pod wpływem barwników zawartych w jedzeniu.

 

Cennik usług:

Konsultacja
200 zł
Wyciski plus modele diagnostyczne
200 zł
Analiza cefalometryczna i plan leczenia
200 zł
Leczenie aparatem stałym
 
Wizyta kontrolna z aparatem stałym
200 - 300 zł
Aparat metalowy
2000zł/ 1 łuk
Aparat estetyczny (przezroczysty, szafirowy)
3000zł/ 1 łuk
Wizyta kontrolna z aparatem estetycznym
250 - 300 zł
Aparat 2/4
1200zł/ 1 łuk
Kontrola aparatu 2/4
200zł
Dodatkowy zamek do aparatu 2/4
150zł
Łuk podniebienny/ językowy / rotator
600 - 700 zł
Aparat do ekspansji szczęki (Hyrax/Haas)
1200 zł
Wyciąg zewnątrzustny Headgear
500 zł
Maska twarzowa
400 zł
Maska Twarzowa + podwójny łuk Delaire'a
1200 zł
Kontrola Hyraxu, maski twarzowej, aparatów stałych grubołukowych
100 - 150 zł
Demontaż
200 zł
Aparat typu Twinforce/Forsus (obustronny)
1000 zł
Mikroimplant ortodontyczny TAD
1000 zł
Demontaż mikroimplantu TAD zainstalowanego w DentalTeam
bezpłatnie
Wizyta awaryjna
150 zł
Ponowne przyklejenie zamka metalowego
100 zł
Ponowne przyklejenie zamka estetycznego
150 zł
Demontaż aparatu metalowego
200zł /1 łuk
Demontaż aparatu estetycznego
300zł / 1 łuk
Retencja stała
300zł/ 1 łuk
Płytka retencyjna akrylowa
700 zł / łuk
Kontrola retencji
100 zł
Aparaty zdejmowane
 
Jednoszczękowe (Schwarza)
800 zł
Dwuszczękowe
od 1000 zł
Twin Block
1200 zł
Modyfikacja/naprawa aparatu zdejmowanego
100 - 350 zł
Trainer
800 zł
Kontrola 1 aparatu zdejmowanego
120 zł
Kontrola 2 aparatów zdejmowanych
150 zł
 
Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje