×
×

Szukaj w serwisie

Regulamin

Regulamin STOMATOLOGIA DentalTeam Tomasz Kaźmierczak, Wojciech Oleksy przy Alei Nadwiślańskiej w Józefowie:

Celem działania naszego gabinetu jest interdyscyplinarne, kompleksowe leczenie stomatologiczne. Gabinet jest praktyką prywatną, nie udzielamy świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasz gabinet honoruje Kartę Dużej Rodziny. Dla posiadaczy oferujemy 10% zniżki na leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, zabiegi profilaktyczne oraz rentgenodiagnostykę.

PIERWSZA WIZYTA Na pierwszą wizytę zapisać się można telefonicznie, osobiście w gabinecie, drogą mailową oraz przez portal znanylekarz.pl Pierwsza wizyta jest wizytą konsultacyjną na której wykonywane jest pełne badanie stomatologiczne, zdjęcia wewnątrzustne w celu omówienia zakresu leczenia, badania radiologiczne jeśli istnieją wskazania. Po pierwszej wizycie Pacjent powinien otrzymać plan leczenia biologicznego - informacja czy konieczne jest wykonanie higienizacji, które zęby wymagają usunięcia próchnicy, starych wypełnień, leczenia endodontycznego lub muszą zostać usunięte. W przypadku odbudowy protycznej, leczenia ortodontycznego lub implantologicznego zostanie umówiona kolejna wizyta w celu przedstawienia planu leczenia oraz kosztorysu.

Na pierwszą wizytę rezerwujemy 45 minut. Przed pierwszą wizytę zakładamy kartę Pacjenta i prosimy o wypełnienie ankiety medycznej. W celu założenia karty prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru pesel, adresu zamieszkania, numeru telefonu ewentualnie adresu email, w celu weryfikacji danych poprosimy o okazanie dowodu osobistego lub paszportu.

PACJENT Z BÓLEM W przypadku wystąpienia bólu pozabiegowego (po leczeniu endodontycznym, chirurgicznym wykonywanym w naszym gabinecie) prosimy o pilny kontakt telefoniczny aby ustalić możliwie najszybszy termin. Dołożymy wszelkich starań, aby interwencja bólowa odbyła się w jak najszybszym terminie, z uszanowaniem terminów innych Pacjentów zapisanych danego dnia na wizytę. Wizyta zostanie wyznaczona jako pierwszy wolny termin dostępny w grafiku lekarza, Pacjent z bólem zostanie też wpisany na listę osób oczekujących przyjęcia - w przypadku odwołania wizyty przez innego Pacjenta zostanie zaproponowany ten termin.

POTWIERDZENIE WIZYT W celu potwierdzenia wizyty na dzień roboczy przed planowaną wizytą wysyłany jest SMS z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie wizyty. W przypadku braku odpowiedzi na SMS wykonywane jest połączenie telefoniczne na nr podany w karcie. 3. ODWOŁANIA Po dokonaniu rezerwacji zostaje zawarta ustna umowa między gabinetem a Pacjentem, ze strony gabinetu zapewniamy gotowość do przeprowadzenia leczenia, angażujemy w to conajmniej dwie osoby - lekarza oraz asystę oraz cały sprzęt i materiały wykorzystywane w trakcie leczenia. Gotowość gabinetu łączy się z kosztami które ponosimy, aby leczenie mogło się odbywać w najbardziej komfortowych warunkach. W przypadku gdy wizyta musi być odwołana ze strony gabinetu np choroba lekarza lub niespodziewana awaria sprzętu Pacjent jest o tym informowany niezwłocznie. Bardzo prosimy Pacjentów aby w przypadku ich choroby lub innych niespodziewanych wydarzeń informować gabinet również bezzwłocznie, pozwoli nam to powiadomić osoby z listy rezerwowej o możliwości skorzystania z wolnego terminu. Po anulacji drugiej wizyty z rzędu będziemy prosili o wpłatę zaliczki na poczet przyszłej wizyty w wysokości 200zł.

Zaliczka zostanie rozliczona na wizycie lub w przypadku absencji bądź odwołania w terminie krótszym niż 24 fodziny poprzedzające wizytę zaliczka zostanie utracona. Zaliczkę można uiścić w gabinecie lub wykonując przelew na konto bankowe gabinetu.

WIZYTY PLANOWE Na wizyty planowe do 60 min nie jest pobierana zaliczka na poczet wizyty. Przy długich wizytach powyżej 60 minut Pacjent wpłaca zaliczkę w wysokości 100zł za każdą zarezerwowaną godzinę. Zaliczka zostanie rozliczona na wizycie lub zostanie utracona w przypadku absencji Pacjenta bądź nie poinformowania gabinetu w przeciągu 24 godzin przed wizytą na którą została wpłacona zaliczka. Wizyty protetyczne są rozliczane w systemie 50%/50% (np. Korona całoceramiczna kosztuje 1500zł, Pacjent płaci 750zł na pierwszej wizycie, kolejne 750zł uiszcza po zakończeniu pracy proetycznej)

OPÓŹNIENIA Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w wyznaczonym terminie, jednakże zdarzają się nam opóźnienia, za które przepraszamy. Zawsze informujemy telefonicznie kolejnego Pacjenta w przypadku gdy wiemy, że zabieg się przedłuży. Bardzo prosimy również o informowanie nas gdy to Państwu przydarzy się opóźnienie.

RĘKOJMIA W celu zapewnienia najwyższej jakości nasze prace proetyczne oraz wypełnienia wykonywane są z najlepszych materiałów. Udzielamy 1 rocznej rękojmi na wypełnienia kompozytowe oraz 2 letniej rękojmi na odbudowy protetyczne stałe (korony, licówki, nakłady, mosty) Warunkiem uwzględnienia rękojmi jest obecność na kontrolach po zabiegach, stosowanie się do zaleceń lekarskich co do utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej. Kontrole muszą odbywać się co 6 miesięcy od zakończenia leczenia. Rękojmia obejmuje uszkodzenia wypełnień lub prac proetycznych wynikłe z normalnego ich użytkowania. Rękojmia nie zostanie uwzględniona w przypadku gdy: Pacjent nie zgłasza się na regularne wizyty kontrolne i higienizacyjne (raz na pół roku) Pacjent nie stosuje się do zaleceń higienizacyjnych. Przerwał zaplanowane leczenie protetyczne lub ortodontyczne (nie kontynuuje leczenia od dwóch miesięcy) Pacjent ma świadomie nie leczoną wadę zgryzu. Pacjent ma wytarte powierzchnie zębowe i nie podejmuje leczenia odtwórczego startych powierzchni.

POWIKŁANIA LECZENIE O mozliwych powikłaniach leczenia Pacjent jest informowany przed przystąpieniem do zabiegu. Przed rozpoczęciem leczenia Pacjent musi być świadomy możliwości wystąpienia powikłań i tak planować wizyty, aby nie kolidowały z innymi ważnymi wydarzeniami (możliwe powikłania mogą utrudnić lub uniemożliwić ich realizację)

Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje