×
×

Szukaj w serwisie

Stomatologia zachowawcza

Zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej czyli leczenia próchnicy zębów należą do najczęstszych procedur wykonywanych w gabinecie stomatologicznym.

Choroba próchnicowa stanowi zagrożenie dla zębów, nieleczona powoduje ich destrukcję co w konsekwencji może doprowadzić do konieczności wykonywania leczenia endodontycznego i odbudowy zęba przy pomocy korony a w skrajnych przypadkach może zaistnieć konieczność usunięcia zęba.

W DentalTeam Kaźmierczak|Oleksy leczenie zachowawcze traktujemy jako fundament zdrowia jamy ustnej i dbamy aby zabiegi były wykonywane na najwyższym poziomie.

Aby zapewnić Państwu najlepszą jakość usług wykonujemy:

  • Wnikliwe badanie stomatologiczne. Wykorzystujemy przy tym mikroskop stomatologiczny lub lupy stomatologiczne aby dokładnie zbadać każdy ząb. 
  • Zdjęcia fotograficzne zębów, wiedząc, że obraz wyraża więcej niż słowa, Pacjent sam może zobaczyć gdzie występuje próchnica.
  • Obrazowanie radiologiczne (pantomogram, zdjęcia zębowe)
  • Skuteczne i bezpieczne znieczulenie miejscowe
  • Dokładne usunięcie próchnicy, pomaga nam przy tym mikroskop oraz specjalistyczne barwniki które pokazują miejsca gdzie w ubytku znajdują się bakterie. 
  • Izolację pola zabiegowego przy pomocy koferdamu, aby zabieg odbył się komfortowo dla Pacjenta a wypełnienie zostało założone w suchym środowisku, bez dostępu śliny, co jest kluczowym czynnikiem w leczeniu zachowawczym. 
  • Wypełnienia z najwyższej jakości materiałów kompozytowych, odwzorowujące anatomię i funkcję zdrowego zęba.

Zabieg z zakresu stomatologii zachowawczej trwa od 1 do 2h w czasie którego leczymy jeden lub kilka ubytków.

Cennik usług

Znieczulenie
30 zł
Wypełnienie
150-250 zł
Rozległa odbudowa kompozytowa
od 250 zł
Odbudowa zęba po leczeniu endodontycznym
od 250 zł
Leczenie biologiczne (Biodentine)
350 zł
 
 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową diagnostyką i  leczeniem z wykorzystaniem najnowszych materiałów zapraszamy na konsultację, nasza recepcja umówi Państwa na dogodny termin. Nr tel.

Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

Józefów, Aleja Nadwiślańska 29B
Pn - Pt: 830 - 2000, Sb: 900 - 1400
 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje