×
×

Szukaj w serwisie

Oferta Dental Team Józefów

Wybielanie zębów

Wybielanie to nieinwazyjna metoda rozjaśniająca kolor zębów. 

 

Wybielanie to nieinwazyjny sposób na rozjaśnienie koloru zębów. W klinice dentystycznej DentalTeam wykonujemy wybielanie nakładkowe — czyli wybielanie metodą bardzo skuteczną, przewidywalną, dającą widoczne, długotrwałe efekty. Poprawa estetyki uśmiechu poprzez noszenie nakładek jest rekomendowana, gdy ze względu na dietę (spożywanie dużych ilości produktów barwiących) czy palenie papierosów zęby straciły swój blask. Nasza klinika specjalizuje się także w wybielaniu zębów martwych.

U Pacjentów, którzy zgłaszają się w celu polepszenia estetyki uśmiechu przez rozjaśnienie zębów, w DentalTeam Józefów wykonujemy wybielanie metodą nakładkową. 

Czy wybielanie zębów boli?

Pacjenci pytają — „czy wybielanie zębów boli?”. Nakładkowe wybielanie jest bezpieczne i nieinwazyjne, dzięki czemu nie powoduje bólu. W trakcie wybielania u Pacjenta może pojawić się czasowa nadwrażliwość, jednak jest ona przejściowa i możemy skutecznie ją zniwelować przez zastosowanie specjalnych preparatów. W trakcie wybielania rekomendujemy stosowanie past do zębów wrażliwych.

Na czym polega wybielanie zębów?

W naszej klinice wybielamy zęby Pacjentów z wykorzystaniem nakładek. Przed rozpoczęciem działań Pacjent powinien zapoznać się z charakterystyką tej metody i dowiedzieć się, na czym polega wybielanie zębów nakładkami.

Przed podjęciem wybielania zębów konieczne jest wyleczenie wszystkich zębów. Zęby muszą być całkowicie zdrowe — w przeciwnym razie może dojść m.in. do chemicznego podrażnienia miazgi, co spowoduje konieczność przeprowadzenia leczenia kanałowego.

Przed wybielaniem wykonujemy profesjonalną higienizację — poprzez zabiegi skalingu i piaskowania. Usunięcie kamienia nazębnego i osadów daje gwarancję, że potencjał zabiegu zostanie w pełni wykorzystany. Dodatkowo pokazujemy Pacjentowi, w jaki sposób należy czyścić jamę ustną — przeprowadzamy instruktaż, a także dobieramy akcesoria do mycia zębów.

Kolejnym etapem przygotowującym do wybielania jest stworzenie spersonalizowanych nakładek do wybielania. W tym celu pobieramy wyciski z jamy ustnej Pacjenta, które następnie służą do opracowania precyzyjnie dopasowanych silikonowych nakładek na zęby. Pacjent dodatkowo otrzymuje żel wybielający oraz instrukcję dotyczącą stosowania.

Nakładki wypełnione żelem zakłada się codziennie na kilka godzin — optymalne jest zakładanie ich na noc, bo wtedy proces wybielania nie zaburza codziennego rytmu dnia. Z reguły wybielanie tą metodą trwa od 7 do 14 dni — w zależności od tego, jaki efekt jest pożądany przez Pacjenta.

Po pomyślnym procesie wybielania rekomendujemy regularne odbywanie wizyt kontrolnych, a także stosowanie preparatów, które podtrzymują osiągnięty efekt. Zalecamy także wprowadzenie zmian w diecie i nawykach, które powodują ciemnienie zębów — to spowoduje, że efekt będzie trwalszy.

Wybielanie nakładkowe

Wybielanie metodą nakładkową jest także nazywane metodą domową. Do zalet metody nakładkowej należy zaliczyć także większą kontrolę nad efektem — rozjaśnianie szkliwa postępuje stopniowo, dlatego Pacjent może zakończyć cały proces w momencie, gdy uzyskany rezultat będzie satysfakcjonujący.

Cennik usług:

Wybielanie nakładkowe (4 strzykawki) 1000 zł

Dodatkowe strzykawki (4) 400zł / sztuka

Wybielanie zęba martwego 600 - 800 zł

Chcesz się umówić na konsultację?

Stomatologia Dental Team

 
leczenie ortodontyczne józefów

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu poprawiające estetykę uzębienia poprzez skorygowanie ustawienia zębów w łukach i kształtu szczęki.Dowiedz się więcej

implanty zębow józefów

Implanty zębów

Praktyczne rozwiązanie problemu ubytków w uzębieniu w postaci implantów wszczepianych w miejsce brakującego zęba.Dowiedz się więcej

wybielanie zębow dentalteam józefów

Wybielanie zębów

Zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu nieestetycznych przebarwień i przywróceniu zębom naturalnej kolorystyki.Dowiedz się więcej

protetyka zębow józefów

Protetyka zębów

Trwała odbudowa pierwotnego układu zębów polegająca na uzupełnieniu braków w uzębieniu za pomocą specjalnych protez.Dowiedz się więcej

 
DentalTeam - Klinika Stomatologiczna
protetyka zębow józefów
Dla niepełnosprawnych
platnosci dentalteam jozefow
Płatność kartą
protetyka zębow józefów
Parking
protetyka zębow józefów
Klimatyzacja
protetyka zębow józefów
Wi-Fi
protetyka zębow józefów
Kawa
zarezerwuj termin
umow-sie-na-konsultacje